مرکز هایفوتراپی در غرب تهران

 این کارت جهت آشنایی شما سروران با خدمات  کلینیک پوست و مو و لیزر آسمان و با هدف .بهترین خدمات رسانی .جهت رفا حال شما مراجعین محترم صادر گردیده است .مبلغ کارت تخفیف 50 هزار تومان میباشد .شما میتوانید با ثبت نام ودریافت کد تخفیف از خدمات این پکیج (زیر بغل و بیکینی و ساقه پا بادستگاه الکس )  تا مبلغ 50 هزار تومان به صورت رایگان استفاده نمایید .لطفا جهت استفاده از نخفیف پکیج مورد نظر همین امروز جهت دریافت کد تخفیف و بعد از دریافت  با تماس تلفنی با کلینیک جهت رزرو هماهنگی لازم را به عمل بیاورید.

لطفا جهت دریافت کد تخفیف روی ادامه مطالب کلیک نمایید. و همچنین میتوانید همین الان با شماره 44378320 تماس حاصل نمایید.

 لیست خدمات و فعالیتهای  کلینیک لیزر آسمان

1-لیزر موهای زائد  (با دونوع دستگاه لیزر)

2-جوان سازی پوست

3- میکرودرم

4-ماساژ

5 –لاغری

6-بوتاکس

7 –هایفوتراپی (لیفت صورت و بدن )

8-تزریق ژل و چربی

9-تغذیه و تناسب اندام

10-جای جوش و اسکار

11-برداشت تتو و خال کوبی 

آموزشها :

مزایای هایفوتراپی (HIFU)

 از موارد زیر می‌توان به‌عنوان بخشی از مزایای هایفوتراپی نام برد:

  • بدون جراحی می‌باشد در نتیجه عوارض جراحی مثل کبودی و خونریزی و ... را ندارد.
  • فقط در یک جلسه انجام می‌شود.
  • نتایج ماندگار دارد.
  • درد ندارد (چون درد غیر تحملی ندارد پس حتی نیاز به بی‌حسی موضعی هم ندارد).
  • نیاز به بستری ندارد (به‌صورت سرپایی انجام می‌شود).
  • روشی بی‌خطر و ایمن است، چون هیچ نوع اشعه‌ای ندارد، یعنی هایفو (HIFU) دقیقاً مانند سونوگرافی با امواج صوتی اولتراسوند عمل می‌کند که کاملاً بی‌خطر است.
  • هیچ نوع عارضه پوستی مثل لک و زخم و ... روی پوست ایجاد نمی‌کند.

 امواج پر توان مافوق صوت متمرکز یا هایفوتراپی (HIFH) برای لیفت و سفت کردن پوست صورت و گردن بدون نیاز به عمل جراحی استفاده می شود. از زمان معرفی در سال 2012، استفاده از این روش درمانی به سرعت گسترش پیدا کرد و هم اکنون متخصصان در سراسر جهان از دستگاه های پیشرفته هایفو تراپی برای بیماران خود استفاده می کنند. در حقیقت جوانسازی پوست با هایفو یکی از رایج ترین و توسعه یافته ترین سیستم های درمانی امروزی است.با تقبل هزینه هایفوتراپی میتوان پوست خورد را زیبا کنید به این صورت که انرژی مافوق صوت به صورت غیر تهاجمی کمی گرما در لایه های زیرین پوست ایجاد می کنند. این گرما باعث تحریک سلول ها جهت تولید کولاژن و جوان سازی بافت پوست می شود. به این ترتیب فقط با یک جلسه درمان، روش هایفوتراپی باعث می شود پوست فعالیت خود را مجدداً آغاز نماید.

 هایفوتراپی روش لیفت (بدون جراحی) ، در (یک جلسه) و کاملاً بدون عارضه می‌باشد که هم برای خانم‌ها و هم برای آقایان استفاده می‌شود.

در عمل هایفوتراپی پوست نیز مانند همه عمل‌هایی که در آن‌ها از تکنولوژی اولتراسوند استفاده می‌شود، یک دستگاه دستی  تصویربرداری که سطح تماس نرمی دارد، بر روی پوست قرار داده می‌شود تا تصویری از پوست را بر روی یک صفحه بزرگ بفرستد و به پزشک این امکان را بدهد تا نقاطی که لازم است انرژی به آن‌ها هدایت شود را شناسایی کند. سپس از همین وسیله دستی برای اعمال مقادیر کم گرمای تمرکز یافته در عمق مناسبی از زیر پوست استفاده می‌شود تا به‌این‌ترتیب آثار مثبت این انرژی گرمایی پدیدار شود، در تمام طول مدت عمل هایفو، سطح فوقانی پوست اصلاً تحت تأثیر قرار نمی‌گیرد و هیچ آثاری بر روی آن باقی نمی‌ماند.

بافت چربی زیرپوست انرژی امواج اولتراسوند را دریافت می‌کند. این مسئله باعث می‌شود مولکول‌ها به ارتعاش درآیند. در پی این ارتعاش درجه حرارت موضعی بافت افزایش می‌یابد، درنتیجه سلول‌های چربی در منطقه آسیب‌دیده سریعاً متلاشی می‌گردند. درجه حرارت موضعی چربی زیرپوست، به‌سرعت تا ۵۶ درجه سانتی‌گراد می‌رسد. این امر باعث ایجاد نکروز انعقادی در سلول‌های چربی می‌شود که در پی آن حجم چربی‌ها کاهش می‌یابد. پس‌ازآنکه بافت چربی موردنظر، تحت امواج قرار گرفت و براثر حرارت منعقد گردید، سلول‌های چربی تخریب شده و از بین می‌روند. این امر باعث ایجاد یکسری از پیام‌های شیمیایی در بدن می‌شود. این پیام‌های شیمیایی به‌صورت طبیعی باعث فعال شدن مکانیسم پاسخ التهابی بدن می‌شوند. درنتیجه سلول‌های چربی تجزیه می‌شوند و محل توسط سیستم ایمنی پاک‌سازی می‌گردد. درنهایت چربی آزادشده از بافت‌های چربی، در کبد متابولیزه شده و دفع می‌شوند. فرایند درمان در طول زمان ادامه خواهد داشت و به‌طورمعمول بعد از ۸ الی ۱۴ هفته، ۹۵ درصد درمان کامل می‌شود. در هایفوتراپی پوست صورت کلسترول و یا چربی کل، در سیستم گردش خون افزایش نمی‌یابد.

با توجه به اینکه درمان هایفوتراپی را می توان در سه عمق مختلف بر روی پوست استفاده کرد (۱.۵ میلیمتر، ۳ میلیمتر و ۴ میلیمتر)، این روش توانایی لازم برای نفوذ به نواحی عمیق پوست برای درمان را دارد و این موضوع در حالی است که در گذشته انجام این کار فقط از طریق روش جراحی لیفت صورت و لیفت گردن امکان پذیر بود.